چگونه مدرک ای سی دی ال بگیریم؟

امروزه خیلی از افراد به دنبال گرفتن مدرک مهارت‌های هفتگانه هستند؛ زیرا برای شرکت در بسیاری از آزمون‌

توسط مدیر سایت در 6 دی 1402

امروزه خیلی از افراد به دنبال گرفتن مدرک مهارت‌های هفتگانه هستند؛ زیرا برای شرکت در بسیاری از آزمون‌های استخدامی‌ یا استخدام شدن در شرکت‌ها ضروری است. اما سوال اینجا است که بازار کار مدرک ICDL چگونه است؟ یعنی آیا تنها با داشتن این مدرک میتوان در جایی مشغول به کار شد یا خیر؟ به همین دلیل در این مقاله از می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که با مدرک ICDL کجا میتوان کار کرد؟

آموزشگاه آپادانا مجری برگزار کننده دوره icdl در تبریز است

بازار کار مدرک ICDL در سازمان‌های دولتی

علاوه بر اینکه شما میتوانید به عنوان فریلنسر و نیروی کار آزاد با استفاده از مدرک ICDL فعالیت کنید، بسیاری از سازمان‌های دولتی هم داشتن این مدرک را به یک شرط ضروری برای شرکت در آزمون‌های استخدامی‌ تبدیل کرده اند. بنابراین اگر می‌خواهید بدانید که با مدرک ICDL کجا میتوان کار کرد، سازمان‌های زیر را بررسی کنید:

  1. بانک‌ها
  2. آموزش و پرورش
  3. سازمان اداره امور مالیات
  4. سازمان جهاد کشاورزی
  5. سازمان برنامه و بودجه

در همه این موارد، شما باید پس از قبولی در آزمون استخدامی‌ یا در زمان ثبت نام در آن، مدرک مهارت‌های هفتگانه خود را ارائه دهید تا برای ورود به بازار کار، تایید صلاحیت شوید.

بازار کار مدرک ICDL در جهان

یکی از مزیت‌های گرفتن مدرک ICDL در تبریز این است که در تمام سطح جهان معتبر شناخته می‌شود و با استفاده از آن میتوانید در شرکت‌های خارجی هم مشغول به کار شوید. اما سوال اینجا است که در سطح جهان، با مدرک ICDL کجا میتوان کار کرد؟ در این مورد میتوانید به گزینه‌های زیر فکر کنید:

  • کارشناس امور مالی
  • سیستم‌های مراقبت بهداشتی برای بایگانی داده‌ها
  • موسسات آموزشی
  • شرکت‌های تولیدکننده فناوری و نرم افزار

(آموزش icdl در تبریز )منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن